ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY MKS OD 1.12.2023

Opis obrazu

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. uprzejmie informuje P.T. Podróżnych, że od dnia 01.12.2023 r. wprowadzone zostają zmiany w rozkładzie jazdy MKS.

Najważniejsze z nich to:

  • Linia Nr 2 – uruchomienie kursu z dzielnicy Wójtostwo do Cmentarza Południowego o godz. 12:00 i z Cmentarza Południowego do dzielnicy Wójtostwo o godz.12:50.
  • Linia Nr 3 – uruchomienie kursu z przystanku „Sanok Biała Góra” do Bykowiec o godz. 9:06 i z Bykowiec do przystanku „Sanok Biała Góra” o godz. 9:41.
  • Linia Nr 4:

Likwidacja kursu z Sanoczka do Bykowiec o godz. 6:41 na odcinku: przystanek „Sanok Olchowce Kościół” – przystanek „Bykowce”.

Likwidacja kursu z Bykowiec do Sanoczka o godz. 7:20 na odcinku: przystanek „Bykowce” – przystanek „Sanok Olchowce Kościół”.

Likwidacji ulega kurs o godz. 6:11 z przystanku „Sanok Dąbrówka Pętla” do przystanku „Sanok Olchowce Kościół”.

  • Linia Nr 18:

Kurs z Woli Piotrowej o godz. 5:41 pojedzie trasą do przystanku „Sanok Olchowce Kościół”.

Kurs z Woli Piotrowej o godz. 13:53 oraz kurs z Bukowska o godz. 6:55 pojadą trasą do przystanku „Sanok Olchowce Stomil”.

Kurs o godz. 15:22 będzie się rozpoczynał na przystanku „Sanok Olchowce Stomil” – pojedzie ulicami: Lwowska, Jagiellońska, Kościuszki i dalej po dotychczasowej trasie.

Kurs z Woli Piotrowej z godz. 10:18 zostaje przyspieszony na godz. 10:03.

Pozostałe kursy pozostają bez zmian.

  • Na trasie linii Nr 18 uruchomione zostają nowe przystanki w Sanoczku tj. przystanek „Sanoczek Sklep” i przystanek „Sanoczek Granica”.
  • Linia Nr 23 – uruchomienie kursu z przystanku „Sanok Olchowce Stomil” do dzielnicy Wójtostwo o godz. 7:45.

            Ponadto mają miejsce korekty czasowe odjazdów autobusów MKS, nie wymienione powyżej. Zmiany rozkładu jazdy MKS wynikają z małego zainteresowania podróżnych niektórymi kursami i liniami autobusów MKS.

            Szczegółowe zmiany dostępne są na stronie internetowej SPGK → Rozkład Jazdy.

Za utrudnienia przepraszamy.