Nowy Quest czeka na Was w Sanoku!

Opis obrazu

Nowy Quest czeka na Was w Sanoku!

QUEST – „SPGK – wzdłuż rzeki San” to edukacyjna gra terenowa, która łączy w sobie elementy zabawy i nauki, poszukiwań skarbu i radości odkrywania.

Jak to się zaczęło?

Wiosną zorganizowaliśmy konkurs dla dzieci szkół podstawowych, którego Patronat Honorowy objął Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski. Uczniowie biorący udział w zabawie świetnie poradzili sobie w roli scenarzystów oraz wykazali się ogromną kreatywnością, co zaowocowało powstaniem wspaniałych prac. Zwyciężyła grupa uczniów klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Sanoku, i to właśnie ich Quest wdrażamy jako źródło znakomitej zabawy oraz promocji sanockich wodociągów, a także samego miasta Sanoka i okolic.

Na czym polega zabawa?

Zadaniem Odkrywcy jest uważne czytanie wskazówek broszury i rozwiązywanie zagadek. Zebrane na trasie cyfry są niezbędne do odkrycia hasła końcowego i zdobycia questowego skarbu. Na mecie wyprawy na Odkrywcę będzie czekała skrzynka zawierająca pamiątkową pieczęć. Jej odbicie potwierdza przebycie całej trasy.

Wszystkich pasjonatów aktywnego wypoczynku, chętnych do wzięcia udziału w zabawie questowej serdecznie zapraszamy do pobrania broszury (zdjęcie obok) lub po odbiór ulotek w siedzibie SPGK Sp. z o.o. w Sanoku przy ul. Jana Pawła II 59 (Budynek A).

Zachęcamy do zabawy i odkrywania dziedzictwa najbliższej okolicy. Swoimi odkryciami podzielcie się z innymi. Zostańcie propagatorami zdrowego i aktywnego wypoczynku oraz promotorami miasta Sanoka i jego okolic.

Powodzenia w odkrywaniu Questowicze!