Zmiany w kursowaniu autobusów w związku z TOUR DE POLOGNE

Opis obrazu

Zakład MKS informuje PT Podróżnych, że dnia 2.08.2022 na terenie miasta Sanoka będzie miało miejsce zakończenie 4 etapu wyścigu TOUR DE POLOGNE. W dniu tym wystąpią zamknięcia ulic miasta dla ruchu samochodowego już od godz. 5:30.

W związku z utrudnieniami w ruchu drogowym autobusy wszystkich linii komunikacyjnych MKS będą sukcesywnie przekierowywane na objazdy, a po otwarciu ulic powrócą na swoje trasy.

W momencie zamknięcia ulicy Kościuszki na czas przejazdu TOUR DE POLOGNE JUNIOR autobusy wszystkich linii kursować będą:

– od przystanku Jagiellońska ulicami Konarskiego, 800-lecia, Sienkiewicza do ul. Kościuszki (z pominięciem przystanku Kościuszki Poczta)

– od przystanku Rymanowska ulicami Sienkiewicza, Słowackiego do ulicy Jagiellońskiej i Lipińskiego (z pominięciem przystanku Kościuszki SDH)

Jednocześnie informujemy, że w momencie przejazdu głównego wyścigu może wystąpić całkowite zatrzymanie komunikacji miejskiej. Przejazd kolarzy będzie miał miejsce od Wujskiego przez Załuż, Bykowce, Olchowce, ulice Przemyska, Lwowska, Kolejowa, Jagiellońska, Kościuszki, Rondo Beksińskiego, Dmowskiego, Staszica, Mickiewicza, Zamkowa. Autobusy jadące od strony Zagórza zostaną zatrzymane na ulicy Dworcowej, a od Dąbrówki na ulicy Rymanowskiej przy cmentarzu. Przejazd wszystkich linii przez centrum miasta będzie zamknięty. Zakończenie wyścigu planowane jest na godzinę 16:40.

Prosimy o wyrozumiałość w przypadku wystąpienia opóźnień lub braku autobusów na przystankach w godzinach rozkładowych.

Za utrudnienia przepraszamy.