Rozstrzygnięcie Konkursu: Stwórz Quest pod hasłem "SPGK - wzdłuż rzeki San"

Opis obrazu

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: STWÓRZ QUEST POD HASŁEM: SPGK – WZDŁUŻ RZEKI SAN

W ubiegłym tygodniu został rozstrzygnięty konkurs na stworzenie Questu pod hasłem „SPGK – wzdłuż rzeki San”, w którym udział wzięli uczniowie z czterech sanockich szkół podstawowych: SP1, SP2, SP3 oraz SP8. Organizatorem konkursu było SPGK Sp. z o.o., a Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski objął konkurs swoim Patronatem Honorowym.

Celem konkursu jest promowanie wiedzy uczestników na temat sanockich wodociągów oraz zachęcanie do picia wody kranowej.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością w wykonywaniu prac konkursowych. Każdy zespół miał wsparcie nauczycieli, którzy dawali uczniom wiele cennych wskazówek.

Zwycięzcą konkursu została grupa dziesięciorga uczniów klasy 5a Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Sanok, która wykazała się znakomitą kreatywnością w tworzeniu Questu, który zostanie poddany publikacji i stanie się promocją nie tylko sanockich wodociągów, ale także miasta Sanoka i najbliższych okolic.

Drugie miejsce zdobyli uczniowie z klasy 7a i 7b Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Królowej Zofii w Sanoku, a trzecie miejsce otrzymali uczniowie z klasy 8b i 8c Szkoły podstawowej Nr 1 im. Gen. B. Prugara-Ketlinga.

Z wyróżnieniem konkurs zakończyła grupa uczniów z klasy 7a Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku oraz uczniowie z klasy 8e Szkoły podstawowej Nr 1 im. Gen. B. Prugara-Ketlinga.

 

Quest to znakomita gra terenowa, przy której grupa uczestników może aktywnie spędzić czas i ruszyć w teren odkrywając ciekawostki z miejsc, które na co dzień z pozoru wydają się być zupełnie zwyczajne.

Stworzenie broszury wymaga dużej wiedzy na temat jaki obejmuje QUEST. Uczniowie doskonale odnaleźli się w roli kreatora ulotki, z czego jako organizatorzy konkursu jesteśmy niezmiernie dumni.